Molla Beşir VAROL’dan Oda TV’ye Tepki!

Oda TV’nin Peygamber Efendimizi ve İslami değerleri hedef alarak yaptığı hakaret içerikli paylaşıma tepkiler dinmiyor. Yapılan hakarete tepki gösteren Yönetim Kurulu Üyemiz Molla Beşir Varol, “Oda TV, bu söyledikleriyle kendini tarif ediyor.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Molla Beşir Varol, Oda TV’nin Peygamberimiz ve İslami değerleri hedef alarak hakaret içerikli paylaşımına tepki göstererek, “Oda TV bu söyledikleri ile kendini tarif etmiştir. Bunlar bazı insanların temsilciliğini yapıyorlar. Her gün Filistin’de çocuklar ve kadınlar öldürülüyor, buna ses çıkarmıyorlar. Siyonistler tarafından, israilli çeteler tarafından her gün çocuklar ve kadınlar bombalarla ve kimyasallarla şehit ediliyor fakat buna bir şey demiyorlar, seslerini çıkarmıyorlar. Amerika ve Rusya tarafından Suriye’de o kadar çocuk bombardıman altında kalıyor, katlediliyorlar; buna bir şey demiyorlar. Çünkü bunlar onların büyükleri, efendileri ve sahipleridirler.” dedi.

“Bütün peygamberler mazlumların hakkı için ortaya çıkmışlardır”

Peygamberlerin mazlumların ve ezilenlerin haklarını korumak için mücadele ettiğini belirten Varol, “Fakat Allah’ın Peygamberi ve bütün peygamberler ki mazlumların hakkı için ortaya çıkmışlar. Onlara bütün tarih şahittir, İslam tarihi, gayrimüslimlerin tarihi ve Kuran’ı Kerim buna şahittir ki; onlar Bilallerin, Musabların, Ammarların hakkı için, Selmanların hakkı için ve bütün mazlum insanların hakkı için ve ezilen insanların hakkı için Ebu Cehillerin, firavunların, nemrutların karşına çıkmışlar ve mücadele etmişlerdir. Oda TV denilen bu sitede yayınlanan yazıda bu mazlumların hakkını savunulmasına vahşet deniliyor, mazlumları müdafaa edenlere ve yaptıklarına vahşet deniliyor.” ifadelerini kullandı.

Varol, “Allah, Kur’an-ı Kerim’de buyuruyor; ‘Biz seni Âlemlere rahmet olarak gönderdik.’ Müslümanların tarihi, kâfirlerin tarihi ve Avrupalıların tarihi şahittir ki Hazreti Muhammed çok iyi ve çok ahlaklı biriydi, adil biriydi, ikram ve şeref sahibiydi. Her zaman fakir ve fukaraya sahiplik etmiştir. Buna dünyanın bütün tarihi şahittir. Ne Müslümanlar ne de kâfirler bu gerçeği inkâr edemiyorlar, etmiyorlar. Satılık insanlar ki onlar emperyalistler tarafından satın alınmış, Müslümanların ve mazlumların üstüne bombaların yağdırıldığı bir zamanda kiralanmışlar ve bu kiralanmış olan insanlar bu emperyalistlerin zulmünü saklamaya çalışıyorlar ve insanların dikkatini başka bir yöne çevirmeye çalışıyorlar. Tabi bunu yaparken de Allah’ın peygamberine iftira atıyorlar.” dedi.

Avrupalıların emperyalistlerin ve siyonistlerin sonu yakındır”

Emperyalistlerin zulmünden kurtulmanın tek yolunun Peygamberin izinden gitmek olduğunu belirten Varol, “Zalim Avrupalıların ve emperyalistlerin tahakkümünden kurtulmanın yolu peygamberin izinden gitmektir. Amerikalıların, siyonistlerin elinden mazlumların kurtulması ancak Allah’u Teâla’nın dinine sahip çıkmak ve O’nun peygamberinin izinden gitmekten geçmektedir. Günümüzde bu satılık ve kiralık kişiler iftiralarla Peygamber Efendimizi insanların nezdinde kötülemeye çalışmaktadırlar. İnsanları çaresiz, rehbersiz ve başsız bırakmaya çalışıyorlar. Fakat bu satılık ve kiralık kişilerin çabaları gayretleri hepsi boştur, faydası yoktur, bunlar amaçlarına ulaşmayacaklardır. İnsanlık, rehberini biliyor, tanıyor, insanlığın yönü Resulullah’a (sallallahu aleyhi vesellem) dönmüştür. İnsanlık anlamıştı ki tek çare Resulullah’ın izinden gitmektir.” dedi.

Peygamberimize cephe alanların sonlarının yakın olduğunu ifade eden Varol, “Avrupalıların kapısının önünde havlayan bu köpeklerin etraflarına ve insanlara hiçbir faydaları yoktur. Avrupalıların, emperyalistlerin ve siyonistlerin sonu yakındır. İnsanlık uyanmıştır ve biliyorlar ki onların kurtuluşu Kuran’a sahip çıkmaktan geçmektedir ve Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellemin rehberliğini kabul edip onun peşinden gitmekten geçmektedir. Resulullah mazlumların ve fakirlerin savunucusudur, koruyucusudur. Mazlumların kurtuluş yolu, çaresi ve bütün insanların kurtuluşu Resulullah’ın yolundan geçmektedir, insanlar bunu anlamıştır. Bundan dolayı bu satılık ve kiralık kişilerin çabası ve gayreti boşunadır.” dedi.

Check Also

Medrese Öğrencilerinden Gazze’ye Anlamlı Destek

İTTİHADUL ULEMA olarak Diyarbakır İlim İrfan Medresesinde eğitim gören bayan öğrencilerimiz, “Harçlığımız Gazze’ye” sloganıyla başlattıkları …