Deprem Bölgelerine Ziyaret…

Genel Başkanımız Molla Enver Kılıçaslan, Genel Başkan Yardımcımız Molla Beşir Şimşek ve beraberlerindeki heyet, Adıyaman’da Umut Kervanı ve beraberindeki yardım kuruluşlarının koordinasyon merkezini ziyaret etti. Seydalarımız yardım gönüllülerine manevî destekte bulundu.

Değerli seydalarımız Kahramanmaraş’ta taziyelere katılıp, enkaz başında umutla bekleyen ve sokaktaki halkımıza musibetlere karşı sabrın gerekliliği konusunda manevi nasihatlerde bulundu.

Değerli seydamız Molla Beşir Varol deprem bölgelerinden Malatya’da depremden etkilenen aileleri ve çocukları ziyaret etti. Seydamız, “Umut Kervanı Vakfı” koordinesinde çocuklara yiyecek ikram etti.

Mardim temsilcimiz Molla Fesih Memiş ve beraberindeki heyet Gaziantep’te ve Şanlıurfa Birecik’te depremde vefat edenler için ailelere taziye ziyaretinde bulundu.

Check Also

DİYARBAKIR’DA DUA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen şehirler başta olmak üzere bir çok ilde İTTİHADUL ULEMA'nın öncülüğünde yapılan programa katılan Müslümanlar, Allah'tan bir nusret için ellerini dua ve istiğfar için açtı.