Deprem Bölgelerine Ziyaret…

Genel Başkanımız Molla Enver Kılıçaslan, Genel Başkan Yardımcımız Molla Beşir Şimşek ve beraberlerindeki heyet, Adıyaman’da Umut Kervanı ve beraberindeki yardım kuruluşlarının koordinasyon merkezini ziyaret etti. Seydalarımız yardım gönüllülerine manevî destekte bulundu.

Değerli seydalarımız Kahramanmaraş’ta taziyelere katılıp, enkaz başında umutla bekleyen ve sokaktaki halkımıza musibetlere karşı sabrın gerekliliği konusunda manevi nasihatlerde bulundu.

Değerli seydamız Molla Beşir Varol deprem bölgelerinden Malatya’da depremden etkilenen aileleri ve çocukları ziyaret etti. Seydamız, “Umut Kervanı Vakfı” koordinesinde çocuklara yiyecek ikram etti.

Mardim temsilcimiz Molla Fesih Memiş ve beraberindeki heyet Gaziantep’te ve Şanlıurfa Birecik’te depremde vefat edenler için ailelere taziye ziyaretinde bulundu.

Check Also

Kur’an’a Yapılan Saldırılar Haçlıların İslam’a Savaşının Bir Devamıdır

İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcımız Molla Beşir Şimşek, Diyarbakır'daki Kur'an'a Saygı Mitinginde yaptığı konuşmada, "Haçlı seferleriyle bize hükmetmeye çalıştılar ancak rehberlerimiz onlara boyun eğmedi ve ümmeti onlara teslim etmedi. Bugün Kur'an'ı yakmalar da Haçlıların İslam'a ve Müslümanlara karşı savaşının bir devamıdır." dedi.